Kongre Adapazarı Atatürk Kapalı Spor Salonu’nda Dün yapıldı.

 Kongrede Genel Başkan Yardımcısı vekilimiz, Ali İhsan Yavuz, AK Parti İl Başkanı Yunus Tever, AK Parti Milletvekilleri Çiğdem Erdoğan Atabek, Kenan Sofuoğlu, Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, AK Parti Genel Merkez MYK ve MKYK üyeleri, ilçe belediye başkanları, ilçe başkanları, teşkilat mensupları ve davetliler hazır bulundular.

Sonuçta:  AK Parti Gençlik Kollarında; Murat Salih Başer’in yerine, Muhammed Çalışkan başkan oldu.

 BAYRAĞI EN İLERİYE SİZLER TAŞIYACAKSINIZ

 Başkan Ekrem Yüce :  Muhammed Çalışkan’ı tebrik ederek konuşmasına başladı. Ve

 “Bizler Allah’a hamdolsun millete,  ümmete hizmet etmenin tadına varmış bir topluluğuz. Gece gündüz demeden, yorulmak bilmeden gayret gösteriyoruz. Devam da edeceğiz. Gençlerin  karşısında olmak beni çok heyecanlandırıyor. Sizlerin de bizden aldığınız bayrağı en ileriye taşıyacağınıza şüphem yok” dedi.

Başkan Ekrem Yüce, “Ülkemizin her şehrinde en az bir üniversite var. Kütüphaneler kuruyoruz. Arşivleri açıyoruz. Projelere destek veriyoruz. Siz yeter ki çalışmak, okumak, kendinizi geliştirmek isteyin. İmkânlar çok elhamdülillah. Geçmişin Türkiye’sinde yapılması mucize olarak görülen; hayali kurulan ne varsa tek tek hayata geçiriyoruz elhamdülillah. Biz parti olarak sizlere çok güveniyoruz arkadaşlar. Sadece milletvekilliği seçilme yaşını 18’e çekmemiz bile bunun bir göstergesi. Dedi.

Vekilimiz Ali ihsan YAVUZ da konuşmasında:” Milli tankımız altay yakında banttan inecek müjdesini verdi.

Hayırlı olsun.