Konreye Büyükşehir Belediye başkanımız Sayın Ekrem YÜCE, Ferizli Belediye başkanımız sayın İsmail Gündoğdu, Bir önceki belediye başkanımız Sayın Ahmet soğuk, İlçe başkanı Sayın Muhsin Zurnacı, Kadın kolları başkanı Sayın Hüsna Koç, eski ilçe başkanı Sayın Cemil Sağlam, Belediye meclis eski üyesi Sayın İsmail Durmaz, İl Gençlik kollarından Başkan Sayın Murat Salih Başer ve üyeler , partililer ve gençler katıldılar.

Virus şartlarına uygun bir havada cereyan eden kongrede yüzler gülüyordu. Zira Üye kayıtlarında Ferizli; Sakarya ilçeleri arasında birinci gelmişti.

Divan teşekkülünden sonra; saygı duruşu yapıldı. İstiklal marşı okundu.

Ferizli Belediye Başkanı, İsmail Gündoğdu, İlçe Başkanı Muhsin Zurnacı, İl gençlik Başkanı Murat Salih Başer ve Aday Emrah Nuri ÇETİN birer güzel konuşma yaptılar.

Zurnacı Konuşmasında: "Bazı kendini bilmezler kendiliklerinden yalan uydurup Ferizli Ak Parti'de deprem diyorlar. Yazıyorlar çiziyorlar...

Evet Deprem oldu. Ama onların dediği giibi uydurma değil olumsuz değil. Biz Sakarya 1. si olduk... Üye kaydında Sakaryada deprem yaptık." dedi.

Diğer konuşmalarda da; Karabağı kurtarmak üzere savaşan Azeri kardeşlerimize selam gönderdiler. Şehitlere rahmet okudular.

Ak Parti Yönetiminde ve Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN önderliğindeki Türkiye'nin lider ülke olduğu vurgulandılar. Ve başarının burada başladığı vurgulandı.

Gündoğdu ise: "7 milyon genç 2023 seçimlerinde oy kullanacak. Bu kardeşlerimize bu gerçekleri bizler anlatacağız. Bıkmadan ve usanmadan." dedi.

Son konuşmacı Büyük Başkan Ekrem Yüceydi: "O yumuşak ve etkileyici üslubuyla güzel bir konuşma yaptı. Gençlerin neler yapmaları ve kendileri nasıl donatmaları gerektiği konusunda ders verdi adeta.

Ve Azarbaycanlı kardeşlerimize selam gönderdi. Başarılar diledi. Şehitlere rahmet okudu. Gazilere şifalar diledi.

Seçimlere geçildi. Emrah nuri ÇETİN'in Tek Listesi kazandı.

LİSTE : Emrah Nuri ÇETİN -- Lokman Durmaz-- Semih Karabayır-- Remzi Zurnacı-- Ahmet Ceylan-- Oktay Sırtlı--Serkan Gökçe--Mustafa tok--Oğulcan Koyun--Muhammet Ali Selim--Öznur Kaşkaş--Kerem Kaya--Ensar Durmuş--Gamze Aydınlı--Burak Sağıroğlu--Hüseyin Tan--Mustafa Sağlam--Emre Kalyoncu--Behlül Çolak--Tuğba gün--Hüseyin Kolaşali--Enes Kılıç--Hasan Civelek. ŞEKLİNDEYDİ.

YORUM: Bu resime bir bakınız.