Ak Parti Kadın kolları olağan kongresi Bugün saat 11.00 de Çamlıktaki çay bahçesinde yapıldı.

Kongreye ilgi büyüktü. Pandomi şartlarına uygun örnek bir toplantı yapıldı.

Katılanlar arasında: Milletvekilimiz Sayın Çiğdem Erdoğan ATABEK, İl kadın kolları başkanı Sayın Zehra Hatiboğlu ve arkadaşları, önceki kadın kolları ilçe başkanları: Yaşariye Çaylak DÖNER, Nuran Akbaş Muzaç. Ve önceki belediye başkanı Ahmet Soğuk, ilçe eski başkanlarından Cemil SAĞLAM ve ve bir çok partili ile muhtarlar katıldılar.

Divan başkanlğına İl Başkanı Zehra HATİBOĞLU oy birliği ile seçildi.

Saygı duruşu ve istiklal marşından sonra: Konuşmalara geçildi.

İlçe Başkanı Hüsna KOÇ konuşmasında: Arkadaşlarıyla beraber uyum içinde çalışarak, belediye seçimlerini üstün bir oranla aldıklarını. Durmadıklarını... Üye kayıtları ile yola devam ettiklerini ve edeceklerini söyledi.

İl Başkanı Hatiboğlu; konuşurken önceki ilçe başkanlarını ve miletvekilimiz ATABEK'i kürsüye davet etti ve biz hep beraber kazandık ve yine beraber kazanacağız. dedi.

İlçe Başkamı Muhsin Zurnacı Konuşmasında: Teşkilatlarımızla dumadan yolumuza devam
ediyoruz.

Sakaryada Birinciyiz. Evet Kim ne derse desin biz ilçeler arasında yeni üye kaydında Birinciyiz. Bunu Kadın kollarımız ve gençlik kollarımızla hep beraber sağladık. Kendilerine teşekkür ederim dedi..

Vekilimiz ATABEK ise: Genel bir politik değerlendirme yaptıktan sonra. Bu parti Bayanların samimi çalışmasıyla ileri gitmiştir. Gidecek de. Evlere girmek kolay ama bir de gönüllere girmek var. Biz bunu başardık. Başarmağa da devam edeceğiz dedi.

Hüsna KOÇ'un tek listesiyle seçimlere gidildi. ve Tüm oyları alan liste kazandı.

Yorum: Hayırlı uğurlu olsun. Ferizli Kazandı.