Başkanı Gündoğdu’ya Belediye Başkan Yardımcısı Hakan Demirbaş ile meclis üyeleri Ruhi Şenol, Mutlu Bülbül ve Mehmet Tunç eşlik etti.

Ankara’da düzenlenen programda Başkan Gündoğdu ve arkadaşları, bir dizi ziyarette de bulundular.

Örneğin; AK Parti Sakarya Milletvekillerimiz Recep Uncuoğlu ve Çiğdem Erdoğan Atabek’i makamlarında ziyaret ettiler. Ve  milletvekillerine Ferizli’de gerçekleştirilen çalışmalara ilişkin bilgiler verdiler.

BaşkanGündoğdu program sonrası değerlendirmelerde bulunarak, belediyelerin hizmet standartlarının yükseltilmesi adına kongrenin faydalı olduğunu ifade etti.

Gündoğdu temaslarını değerlendirirken:

“Ankara’da vekillerimize, diğer belediye başkanlarımıza ve bir çok yetkiliye Ferizli’yi anlattık. Birçok önemli siyasetçimiz, bürokratımız ilçemizi ziyaret edecekler.” dedi.

Sanayi, tarım ve benzeri alanlarda Ferizli’nin her geçen gün geliştiğini belirten Başkan Gündoğdu, 

“Ekrem Başkan bize tam destek veriyor. Bizler de; Ferizliye hizmetkar olacağız, demiştik. Ve oluyoruz olmaya da devam edeceğiz. İlçemiz için çalınmadık kapı bırakmayacağız. Sakarya’nın ağabeyi Ekrem Başkanımız da sağ olsun. Ferizli’nin gelişimi için bizlere tam destek veriyor.”  dedi.

BaşkanGündoğdu konuşmasını şöyle tamamladı:

"Çalışan üreten bir belediye olarak, Ferizli’ye yeni kurulacak ikinci sanayi bölgesinin de etkisiyle ileride oluşacak nüfus artışını akıllı şehir projesiyle karşılıyacağız."

"Ülkemizden ve dünyanın dört bir yanından katılan yerel yöneticilerin de katıldığı programın hayırlara vesile olmasını dilerim. Ferizlili hemşehrilerimin selamını ilettim. Hep beraber omuz omuza, gönül gönüle Ferizli’yi yarınlara daha güçlü taşıyacağız.”