Belediye Başkanımız  Ismail Gündoğdu, büyükşehir meclis üyelerimiz: Ruhi Senol, Abdullah Kaşkaş ve Halim KILKIŞ toplantıya katıldılar.

Açış konuşmasında Başkan Yüce: “Milletimize ve memleketimize hizmet yolunda çok önemli bir görev ve sorumluluk üstlendik. Önümüzde 5 yıllık bir süreç var. Şehrimiz, ilçelerimiz, mahallelerimiz, hemşerilerimiz bizden hizmet bekliyor. Bizler de bu sorumluluk bilinciyle hareket etmeli, Sakarya’yı daha güzel yarınlara hep birlikte hazırlamalıyız. İnşallah Sakarya’yı örnek bir şehir haline getireceğimize inanıyor ve sizlere güveniyorum. Rabbim alacağımız tüm kararları şehrimiz için hayırlı eylesin. 2019-2024 döneminin hizmet ve yatırımların dönemi olmasını temenni ediyorum” dedi. Başkan Yüce’nin yeni dönem projeleri arasında yer alan Sakarya Fidancılık ve Peyzaj A.Ş için de ilk adım Nisan Meclisi’nde atıldı.

Fidancılık ve Peyzaj A.Ş için ilk adım

Başkan Ekrem Yüce’nin seçim sürecinde Sakarya için müjdesini paylaştığı Sakarya Fidancılık ve Peyzaj A.Ş’nin kurulmasına yönelik ilk adım da Nisan meclisinde atıldı. Başkan Yüce maddeye ilişkin yaptığı değerlendirmede şunları söyledi: “Sakarya’da süs bitkiciliğini lokomotif haline getirecek, verimliliği arttıracak çok önemli bir adım atıyoruz. Seçim sürecinde de hemşerilerimizle paylaştığımız projelerimizden biri olan çalışmayı hayata geçirecek olmaktan büyük mutluluk duyuyorum. İnşallah bitki standartlarını yükselterek nitelikli bitkilerin temini ve pazarlanmasını sağlayacağız. Hizmet üretmeye kararlı kadrolar olarak yeni projelerimiz için arka arkaya adım atmaya devam edeceğiz. Hayırlı olsun” dedi.

Seçimlere geçildi. Seçimler sonunda:

Meclis 1. Başkanvekili: Fevzi Kılıç

Meclis 2. Başkanvekili: Bilal Soykan

Divan kurulu katipliğine: HALİM KILKIŞ,

Çevre komisyonu üyeliğine:Halim KILKIŞ

Ferizli Organize Sanayi MÜTEŞEBBİS HEYETİ Asil üye: RUHİ ŞENOL yedek HALİM KILKIŞ, seçildiler.


Hayırlı uğurlu olsun Başarılar dileriz.