Kahvaltıda Milli Görüş partilerinden Ferizli'de belediye başkan adayı olan; Mensur SARAY, İsmail GÜNDOĞDU, Hami Sümer, e mevcut Başkan Ahmet SOĞUK ve çilekeş milli görüşçilerden pek ğu bulundular.

Tabii şimdiki Aday İsmail GÜNDOĞDU ve Cumhur ittifakının Meclis üyesi adayları da  oradalardı.

Aday İsmail Gündoğdu, davetlilere hoşgeşdiniz. dedi ve ekledi; " Vatanımızın bekası açısından çok önemli olan bu seçimde Milli görüş temsilcileri olan sizlerin CUMHUR İTTİFAKININ sağlam destekçileri olarak yanımızda olmanız bize gurur veriyor, cesaret veriyor. Bu dönem Reis bayrağı bize verdi. İnşallah mahcubiyet yaşamayacağız. Bayrağı daha yükseklere dikeceğiz." Dedi.

Söz alan kapatılan Milli görüş partilerinden ikisinin İlçe Başkanı ve Ak Patinin  Belediye başkanı Ahmet SOGUK, Konuşmasında:

" Siz değerli dava arkadaşlarıımızı; Rahmetli Hocamızın insanlığa armağanı olan Milli Görüş hereketinin yılmaz savunucuları olarak yine bir arada görmekten çok mutlu oldum. Hoşgeldiniz. Bayrağı devrettiğimiz İsmail Kardeşimizin başarısı için yine bir arada olmak beni derecesiz memnun etmiştir. Zira dünyada tüm mazlumlar Bizlerin önderi olan Sayın REİS'imizin gözlerine bakıyor ve medet bekliyor. Ülkemizin beka sorunu var. Bizler bunun için çalışıyoruz. Ben her şeye varım. Yeter ki: CUMHUR İTTİFAKI YÜKSEK OYLA SEÇİMİ KAZANSIN. Seçim işleri hangi görevi verirse yapmağa hazırım."

Eşkilerden anlatıldı ve hedefe kilitlenildi.