Sakarya Bakkallar ve Bayiler Esnaf Odası; Faturamatik Elektronik Para ve Ödeme Kuruluşu A.Ş ile bir işbirliği protokolü imzalandı. İmzalanan protokol gereğince artık; tüm bakkallar fatura ödemeleri hızlı bir şekilde kabul edebilecek.

 Konuyu açıklayan Oda Başkanı Ahmet Akdardağan: “Hem odamız üyelerine ek gelir sağlayacak, hem de vatandaşın zaman kaybını önleyerek ödeme kolaylığı getirecek anlaşmamız hayırlı uğurlu olsun. Şehrimizdeki tüm bakkallarımız da artık her türlü fatura ödemelerini hızlı bir şekilde yapılabilecektir. Vatandaşlar, herhangi bir bakkaldan faturalarını ödeyebilecekler.” Dedi.

  Faturamatik Elektronik Para ve Ödeme Kurulusu A.Ş. Direktörü Cihan Arslan da konuşmasında: “Firma olarak ödeme sistemleri sektörüne yön vermeye devam ediyoruz. Yapılan iş birliği ile bölge halkının tüm faturalarını Faturamatik altyapısı ile en hızlı şekilde ödenmesini sağlayacağız.

Fatura ödemek isteyen herkes mahallesindeki en yakın bakkalına giderek işlemlerini gerçekleştirebilir. Gerçekleşen ortak işbirliğine imza atmaktan mutluluk duyduk.” Dedi.