15 TEMMUZ FUTBOL TURNUVASINDA ŞAMPİYON BAKIRLI KUZEY SPOR OLDU

Turnuvada; Toplam 12 Takımın 6’şarlı iki gurup halinde mücadele ettiği 15 Temmuz Futbol Turnuvası’na 15 gün boyunca futbolseverler büyük ilgi gösterdi.

2 Ağustos Cuma akşamı  finalde normal süre; 5-5 bitti. Penaltı atışlarıyla Ferizli Esnaf’ı yenen Bakırlı Kuzey Spor şampiyon oldu.

Final karşılaşması öncesinde üçüncülük mücadelesi yapıldı. Kaymakamlık takımını yenen Müftülük turnuvayı üçüncü olarak tamamladı.

Karşılaşmaların  ardından kupa seremonisi düzenlendi. Turnuvayı birinci, ikinci ve üçüncü bitiren takımlar ile turnuvada gol kralı olan sporcu, fairplay kurallarına uyarak en centilmen seçilen takım ve oyunculara kupaları ve madalyaları verildi.

Turnuvanın gol kralı Müftülük’te oynayan 21 gol ile Orhan Kaşkaş oldu.

En centilmen futbolcuları Ferizli Spor’dan Kamil Gündoğdu seçildi.

En centilmen takımı ise Kaymakamlık taķımı ve yönetimi oldu.

Merasimde konuşan Ferizli Belediye Başkanı İsmail Gündoğdu: “15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü vesilesiyle düzenlemiş olduğumuz futbol turnuvasına katılım gösteren birbirinden değerli takımlarımıza, sporcu kardeşlerimize ve bizleri burada yalnız bırakmayan değerli halkımıza teşekkür ediyorum. Turnuva süresince belki hatalarımız olmuş olabilir. İnşallah bu hataları telafi ederek bir dahaki seneye gideceğiz. Burada güzel bir ortam gördük. İnşallah devamını elimizden geldiğince getirmeye çalışacağız. Bu vesileyle hepinize bir kez daha teşekkür ediyorum. Sporcu kardeşlerimize ve değerli halkımıza şükranlarımızı sunuyorum.” dedi.

YORUM: 15 TEMMUZ küçümsenecek, ahmedin mehmedin, dayımın, kankamın hatırına ÖRTBAS EDİLECEK bir olay değildir. Bu yüzden her vesileyle açıkça anlatılmalıdır. BU FETÖ TARAFINDAN NATO KAFASINDA YETİŞTİRİLEN HAİNLERİMİZİN; ABD ADINA VATANIMIZI FİİLİ İŞGAL HAREKETİDİR. o yüzden manşetteki parantezi açtım. Ne deyisun?