Ferizli Belediyesi Ekim ayı meclis toplantısı; gündem dışı söz alan meclis üyelerinin dilek ve temennilerini ile başladı.

Daha sonra Belediye Başkanımız İsmail Gündoğdu bir aylık çalışmalar hakkında meclisi bilgilendirdi.

Ferizli’ye aidiyat duygusu ile hizmet edecek bir ekip oluşturduklarını, hep birlikte daha yaşanabilir bir Ferizli için çalıştıklarını vurgulayan Başkanı Gündoğdu; iyi niyetli oldukları ve hizmet odaklı anlayış sergiledikleri için meclis üyelerine teşekkür etti.

Gündemde yer alan 4 madde görüşülmek üzere oybirliği ile kabul edildi.

1’inci maddede yer alan Mali Hizmetler Müdürlüğü, Emlak ve İstimlak Müdürlüğü, Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü ile Muhtarlık İşleri Müdürlüğü’nün Çalışma Yönetmeliklerinin düzenlenmesi ile ilgili 20/09/2019 tarihli Hukuk Komisyon Raporu oybirliği ile kabul edildi.

Meclisin 2’inci maddesi olan “Dolu – Boş Kadro değişikliği yapılması” ile ilgili Yazı İşleri Müdürlüğünün teklifi oy birliği ile kabul edildi.

Sırasıyla 3 ve 4’üncü maddelerde yer alan “2464 Sayılı kanun gereği 2020 Mali Yılı Gelir Tarifesinin belirlenmesi” ve “Belediyemizin 2020 Mali Yılı Bütçesinin görüşülmesi” ile ilgili Mali Hizmetler Müdürlüğünün teklifleri Plan Bütçe komisyonuna havale edildi.

Ferizli Belediye Meclisi, komisyonlardan gelecek konuları görüşmek üzere 12 Ekim 2019 Cuma günü saat 10.30’da toplanmak üzere sona erdi.