Bu gün karanfil Salonunda saat 12 de başlayan olağan kongre neşe içinde geçti. Katılanlar arasında Ferizli Belediye Başkanı Ahmet SOĞUK, SESOB Başkanı Ayhan ALİŞAN, Ak Parti İlçe Başkanı Dursun Ali DAL, MHP ilçe Başkanı Veysel DİKBAŞ, Demokrat Parti İlçe Başkanı Hüseyin TONK, Muhtar Derneği Başkanı Yaşar BAKIRTAŞ... Ve diğer STK başkanları ile çok sayıda esnaf katıldılar. ( yaklaşık 470 üye)

Divan Başkanlığını Hasan ALİŞAN yaptı. Saygı duruşu, istiklal marşının peşinden;   yönetim 4 yıllık icraatını slayt gösterisi desteğinde anlattı. Ve ibra edildi.

Dileklerde söz alan Belediye Başkanı Ahmet SOĞUK:” 1. Organize Sanayi bölgemiz bitmek üzere. 29 fabrika inşaatlarında sona geliniyor. Bu bölge bitmeden Allah ( CC) nasibetti sakarya yeni bir sanayi bölgesi yeri aradı. Bizim önceden bir çalışmamız vardı. Takdim erttik. Kabul gördü ve geçenlerde 7200 dönümlük 2. Sanayi bölgemizin yerinin uygun olduğu devlet kurumlarınca karar altına alındı. Arkadaşlar bu 5000 + 2000 iççi demektir… Bu 25.ooo konut demektir. Bu esnafa aş demektir. Ekmek demekti.” Mealinde konuştu.

Yönetimbayanüyelereplaketverdi.                                                                                 

Seçimler sonucu yönetim kurulu :  Bahattin Paşalı, Mehmet Tan, Yasin Karadeniz,  Ümit Arslan, Mustafa Yayla Serdar Yurdakul ve Ayhan Dumankaya' dan oluştu.

Denetime ise: Kudret Batt ,Önder Bahar ve Reşat Mazlum seçildiler.

Yeniden Seçilen Bahaettin PAŞALI: Misafirlere ve üyelere tekrar  hoş geldiniz dedi. Ve ;” Sizlerle güzel işler yaptık. Daha güzellerini yapacağız. Sayın Belediye Başkanımız bize Bir arsa versin Biz oraya bir konferans salonu yapalım.” Dedi. Alkışlandı.

Yorum: Bayan üyelerin hemen hepsi oradalardı. Bayanlara plaket vermek elbette ki: Bir incelik. Ama bir bayan üyenin yönetime alınması daha şık bir incelik olurdu.

Yeni yönetime başarılar,  tüm esnafımıza esenlikler dilerim.