Bu mahalli seçimde seçilenlerin yaş ortalaması 45 lerde. Genç bir topluluk. Bu gün saat 14.00 te Ferizli Belediyesinde görevi devraldılar. 

Vatandaşlar da merasime iştirak ettiler. Başkan Soğuk ve arkadaşları; Yeni Başkan ve arkadaşlarını girişte karşıladılar. Sonra yukarı çıkıldı ve bir süre Ak parti İl Başkanı Yunus TEVER beklendi. O'nun gelişiyle Başkanlar kucaklaştılar ve birbirlerine esenlikler dilediler. 

Törende Ak Parti ilçe başkanı Muhsin ZURNACI ile MHP ilçe Başkanı ile partilerin yöneticileri de vardı. 

Konuşmasında SOĞUK: " Buy bir bayrak yarışıdır. Kaşkaşl'dan aldım. Gündoğdu'ya devrediyorum. Hayırlı olsun dedi. Ve ekledi:

" İlçe başkanlarımızı Tebrik ediyorum. Güzel bir yarış çıkardılar. Bizler de elimizden geleni yaptık. Bu genç ekibin hizmetlere devam edeceğine inancım tamdır. Telefonlarım kendilerine 24 saat açıktır. Her an benden faydalanabilirler. Allah(cc) utandırmasın Başarılar dilerim."

İsmail GÜNDOĞDU da konuşmasında:

" 76 günlük bir maraton sonunda eriştiğimiz mutluluğumuza ortak olan siz değerli hemşehrilerime sargılarımı sunarım. Hepinize teşekkür ederim. Hamdolsun Sevdalısı olduğumuz ilçemize hizmet etme görevini naip eden Allah(cc)' şükürler olsun. Halkın belediyesi olacağız. Çalışacağız, çalışacağız... Hakkı ve hukuku daima üdtün tutacağız. Yarından itibaren Belediyemizin kapıları ve bizlerin gönülleri yine açık olacaktır. Sayın Başkanım Ahmet Ağabeyimiz yıllarca ilçemize güzel hizmetlerde bulunmuştur. Ben kendi adıma ve personelim adına kendilerine teşekkürlerimi sunzrım. Elbetteki başımızın sıkıştığı yerde kendilerine başvuracağız. İnşallah genç arkadaşlarımızla birlikte Ferizlimizin kalkınma hızına hız katacağız." dedi.