aynen yayınlıyoruz.

Yaklaşık 4 ay önce belediye başkanımızın telkini ile, ilçemizin iki spor kulübü başkanımızın aldığı ortak kararla, iki takımı bir edip, BİRLİKTEN KUVVET DOĞAR ilkesi ile yola çıkıldı ve 12 Haziran da olağanüstü genel kurul toplantısında birliğin temelleri atıldı.
12 Haziran 2019 dan bu güne kadar, başta ÖZGENÇ tarım olmak üzere, ilçemizin çok değerli esnaflarının yapmış olduğu maddi ve manevi destekler sayesinde, geçmişten gelen futbolcuların ALACAKLARINI, malzemecilerin ALACAKLARINI ödedik. Bu dönem için de, takımın isim değişikliği, antrenman formaları, iç ve dış saha İçin iki ayrı maç formaları, yine antrenman ve maç toplarını Ve KARATE klübünün muhtelif ihtiyaçları görüldü. Bunu sağlayan tüm halkımızdan ALLAH (cc) Razı olsun.
Belediyemizin yeni yönetiminin bu konuda; tamamen duyarsız kalması, hiçbir türlü maddi destek vermeyişi, manevi olarak da takımın arkasında durmaması... FERİZLİ SPOR İçin yıkımın başlangıcıdır.
Ben ve yönetim kurulum 6 KATEGORİ de yapacağımız ( U11-U12- U13- U15-U17 ve A TAKIMI ) maçların masraflarını karşılamamız mümkün değildir.
Şimdiye kadarki dönemde bir çok masrafları belediyemizin karşıladığı aşikardır.
SAKARYA mızda bütün belediyelerin spor klüplerine yaptığı maddi ve manevi destekler de aşikar dır.
Belediyemizin Ferizli spor a hiçbir türlü yardım yapmamasını iyi niyetle şahsi algılıyorum. Ve benden sonraki yönetici arkadaşlara yardımcı olacağını düşünüyorum. Ve bu sebeple ilçemizin tek olan spor kulübü başkanlığından İSTİFA EDİYORUM.

EMRE ATA 12.9.2019

YORUM: Yazık oluyor. Genç yönetim diye sevindik. Gençlerin halinden anlamayan Belediye; ne işe yarar? 

Çocuklara otobüs yok... Gençlere yok... KURUN BİR OTOBÜS TURŞUSU da yesinler.

Sakaryaspora yapılan yardım kaç takozdu?

İslamda hizme tyakından uzağa doğruymuş galiba...