Gerek bu konu ve gerekse diğer konularda muhtarlarımız; sosyal medyayı iyi kullanıyorlar. Önemli işlerde halkımızı anında haberdar ediyorar ve hayatımızı kolaylaştırıyorlar. Sağolsunlar varolsunlar.

İŞTE BİRKAÇ ÖRNEK:

ÇİFTÇİLERİMİZİN DİKKATİNE....
2020 üretim yılı FINDIK ALAN BAZLI GELİR DESTEĞİ ve DANE MISIR DESTEĞİ icmalleri askıya çıkmıştır... Vatandaşlarımızın mağduriyet yaşamamaları için listeleri kontrol edip itirazları varsa En geç 12.03.2021 (MART) tarihine kadar İLÇE TARIM MÜDÜRLÜĞÜ'NE yapabilirler..
ÖNEMLE DUYURULUR...

*** ÖNEMLİ DUYURU *

İlimiz SAKARYA da Covid-19 İle Mücadelede Özellikle KAPALI MEKANLAR da buluşma ve EV ziyaretlerine ara verilmesi, APARTMAN ve SİTELERDE Ortak alanlarda bir araya gelinmemesi , Sokağa Çıkma Kısıtlamaları ve kurallara uyulması.

CENAZELERİMİZDE:

 Birinci Derece Yakınlarının Dışında Katılımın ve TAZİYELERİN yasak olduğu düzenlemelerin 1 MART tarihinden itibaren elimizi kolaylaştıracağı üstün çabalarınızın devamını diliyoruz... Yukarıda yazılan kısıtlama, ihlaller ve uyarıları Dikkate almayan vatandaşlarımız KOLLUK BİRİMLERİNE bildirilecek vatandaşlarımızın mağduriyet yaşamamaları için HATIRLATIRIZ...

ÖNEMLİ DUYURU

Değerli VATANDAŞLARIMIZ , İlimiz SAKARYA’da Covid-19 İle Mücadelede Özellikle KAPALI MEKANLAR da Buluşma ve EV Ziyaretlerine Ara Verilmesi, APARTMAN ve SİTELERDE Ortak Alanlarda Bir Araya Gelinmemesi, Sokağa Çıkma Kısıtlamalarında da Özellikle Site İçleri ve Mahalle Aralarında İhlallerde Bulunulmasının Önüne Geçilmesi En Önemli Hususlardır.

Sizlerin Mücadelede Bu Güne Kadar Olduğu gibi yine Aktif Sorumluluk Almanız ve Gayretlerinizin Daha da Arttırarak Sürdürmeniz, 1 Marttan Sonraki Düzenlemelerde Elimizi Kolaylaştıracağından Üstün Gayretlerinizin Devamını Diliyoruz.

Yukarıda Yazılan Kısıtlamaları İHLALİ Halinde VATANDAŞLARIMIZI Uyarmanız, Uyarıları Dikkate Almayanları KOLLUK BİRİMLERİNE Bildirmeniz Mücadelede Bizlere Güç Katacaktır. Özellikle CENAZELERİMİZDE Birinci Derece Yakınlarının Dışında Katılımın Olmaması, TAZİYELERİN Yasak Olduğunun Hatırlatılması da Önemlidir. Mahalle Halkımıza duyurulur....