Ak Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever, İl Yönetim Kurulu Üyeleriyle birlikte Ferizli Belediye Başkanı İsmail Gündoğdu’yu ziyaret ederek hayırlı olsun dileğinde bulundu. Seçim sonuçlarının Ferizli, Sakarya ve tüm Türkiye için hayırlara vesile olmasını dileyen İl Başkanı Yunus Tever, Ferizli Belediye Başkanı İsmail Gündoğdu’ya görevinde başarılar diledi.

Ak Parti İl Başkanı Yunus Tever ve yönetimini başkanlık makamında ağırlayan Ferizli Belediye Başkanı İsmail Gündoğdu, nazik ziyaretleri için kendilerine teşekkür etti. Samimi ortamda gerçekleşen ziyarette konuşan İl Başkanı Tever, “31 Mart Mahalli İdareler Seçimlerin de gerek Ferizli’de gerekse Sakarya’da başarılı bir sonuç elde ettik. Saha çalışmalarımızı seçim sonrası da sürdürüyoruz. İnşallah birlik ve beraberlik içerisinde çalışmaya devam edip, hem Sakarya’yı hem de Ferizli’yi çok güzel hizmetler ile buluşturacağız. Zamanımızı boşa geçirmeden halkımıza verdiğimiz sözleri yerine getirmek için gece gündüz el birliği ile çalışacağız.” dedi.

Başkan Gündoğdu ise İl Başkanı Yunus Tever’in nazik ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “İl Başkanımızı belediyemizde misafir etmekten büyük mutluluk duyduk. Bu vesile ile projelerimizi değerlendirme fırsatı bulduk. Teşkilatlarımız ile birlikte çok güzel bir seçim dönemini geride bıraktık. Ferizli’nin 24 mahallesinin tamamına gittik. Tüm vatandaşlarımıza ulaştık. Bundan sonraki süreçte vatandaşımızın bize olan güvenini boşa çıkartmadan çalışacağız. Bunun içinde iş yapacak, genç bir kadro oluşturduk. Rabbim bizleri, milletimize güzel ve kalıcı hizmetler yapmayı nasip ve muvaffak etsin inşallah” şeklinde konuştu.

Ziyaret sırasında belediye başkan yardımcıları Hakan Demirbaş, Erdoğan Özkan ile AK Parti Ferizli İlçe Başkanı Muhsin Zurnacı da hazır bulundu.