Ferizli Harikalar Diyarı Kreş ve Gündüz Bakımevi öğrenci ve öğretmenleri 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı nedeniyle Belediye Başkanı İsmail Gündoğdu’ya ziyarette bulundu.

Ziyarette neşeli dakikaların yaşandı. 

Ziyaretten  çok mutlu olan Başkan Gündoğdu:“Bu düşünceli, becerikli çocuklarımızla geleceğimizi parlak görüyorum” dedi.

Minik öğrenciler Başkan Gündoğdu’ya, üzerinde Cumhuriyetimizin kurucusu Atatürk ve ailesinin resmi olan karton pano takdim etti.

Başkan Gündoğdu; öğretmenlerinden Ferizli Harikalar Diyarı Kreş ve Gündüz Bakımevinin faaliyetleriyle ilgili  bilgiler aldı. ve öğrencilerle yakından ilgilendi. Onlarla sohbet etti.

"Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın daha iyi yetişmeleri, vatana, millete yararlı bireyler olmaları ve ülkemizi daha ilerilere taşımaları için, eğitimlerini en iyi şekilde almaları ve sosyal sorumluluk bilinci kazanmaları için elimizden gelen tüm gayretleri göstermek zorunda olduğumuzu biliyoruz." diyen Gündoğdu: "Bu düşünceli, becerikli çocuklarımızla geleceğimizi çok parlak görüyorum." Şeklinde  sözlerini tamamladı.

Ziyaretin sonunda minik öğrencilere çeşitli hediyeler ve şekerleme ikramında bulunan Başkan Gündoğdu, öğrencilere ve öğretmenlere teşekkür etti.