Sergilenen eserler herkesi hayran bıraktı. Artık bir sanat yuvası haline gelen SODAM; 820 bayanın ders alıp yeni sanatlar icra ettikleri bir yer haline geldi. Ayrıca Konutlarda, Gölkentte, Sinanoğlunda açılan kursların eserleri de sergilenmişti. Ortay birbirinden güzel sanat  yapıtları çıkmıştı. Toplam, bin yüz 15 kursiyer katılmıştı sergiye.

Bu gün saat 14.00 te;başta kaymakamımız Sayın Bahattin Alp ARSLANKÖYLÜ ve Çiçeği burnunda belediye başkanımız Sayın İsmail GÜNDOĞDU olmak üzere; ilçe daire müdürlerine ve halkımıza açıldı sergi.

 Güzel bir günün güzel bir hatırası oldu. Beğenilmeyen eser yoktu.

YORUM: SODAM: 2015 yılında açıldı. Toplumun her tabakasından ve kültüründen evhanımlarının toplanıp bir aile ortamında, hem tanışıp kaynaşıp; hem de bir sanat öğrenebilecekleri esasına görwe düzenlendi. Ve burada çok güzel işler yapıldı. İngilizce kursundan tutun da aerobik, beden eğitimi ve benzeri etkinliklerin yanında Osmanlı Sanatlarında Kaatı sanatı da ilk defa Sakaryaya tanıtıldı. Herkez huzur içinde küçük çocuğunu da getirip buradaki kreşe bırakıyor. Ayrıca okullarla ayny bahçede olduğu için oralara giden çocuklarından da haberdar oluyor. Çay-kahve Tv- gazete... Biraz da sanat işte sodam. 

Çok enteresandır her yıl yüzlerce bayanın devam ettiği bu yerde: Ne bir hır- gür... Nebir nahoş hadise ve ne de bir el uzunluğu görülmemiştir. Her şey karşılıklı sevgi ve saygı üzerine kuruludur. 

Başarılı müdürleri ( Ayşe Hanım) ve diğer yöneticilerinin (Zeynep Hanım) de hakkını teslim etmeliyiz. Sağolsunlar var olsunlar. KISACA NAZAR DEĞMESİN.