Zorluoğlu’ndan Trabzonspor’a Destek Çağrısı

Koyu Trabzonspor taraftarı olarak bilinen Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, göreve başlamasıyla birlikte; kulübe destek anlamında önemli bir girişimde bulundu.

Seçim kampanyası boyunca çeşitli vesilelerle Trabzonspor’a destek olacağını dile getiren Zorluoğlu, bu anlamdaki ilk icraatını, başkan seçilmesini kutlamak için çiçek ya da başka hediyeler göndermek isteyenleri kulübe bağış yapmaya teşvik ederek ortaya koydu.

Sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımla, “Tebrikleriniz, Trabzonspor'umuza Desteğe Dönüşsün!” mesajı veren Zorluoğlu, Trabzonspor Kulübü’nden de destek gören kampanyayla hem çevre duyarlılığı sergileyecek, hem de çocukluğundan bu yana desteklediği takımına hatırı sayılır bir katkı sunacak. Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, taraftarlardan da büyük beğeni toplayan uygulamasını;

“Vatandaşlarımızın teveccühüyle elde ettiğimiz Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanlığı görevine gelmemizden dolayı tebrik amacıyla göndermek istediğiniz çiçek vb. hediyelerinizin Trabzonspor'umuza faydaya dönüşmesi adına, bağış yaparak yardımda bulunabilirsiniz” notuyla paylaştı. 

(TrabzonHaber24 den alıntıdır)