Belediye Başkanımız İsmail Gündoğdu, Ferizli Tekstil İşverenleri Sendikası Halit Narin Okulu bahçesinde yapımı devam eden Anaokulu inşaatında incelemelerde bulundu.

TİS Halit Narin Okul Müdür V. Fikret Akkaya’dan anaokulu hakkında;  bilgiler alan Başkan Gündoğdu, 5 derslikli anaokulunun dönem sonuna yetiştirilmesi için yoğun bir çalışma içinde olduklarını  söyledi.

İnşaat gezildi ve incelendi.

Ziyaret esnasında Halit Narin Okulu’ndaki mevcut ana sınıfını ziyaret eden  Gündoğdu, öğrencilere yakın ilgi göstererek sohbet etti. Genel durumları hakkında öğretmenlerinden bilgi aldı.

Okul Müdür V. Fikret Akkaya, anasınıfında 90 öğrencinin eğitim gördüğünü söyledi.

Öğretmenlerin talepleri dinlendi

Belediye Başkanımız İsmail Gündoğdu, öğretmenler odasında öğretmenlerle bir araya gelerek ziyaretini tamamladı. Samimi ve güzel bir ortamda gerçekleşen buradaki ziyarette öğretmenler tek tek söz alarak kendilerini tanıttı. Başkanımız Gündoğdu, öğretmenlere, sıkıntıları olup olmadığını sordu ve taleplerini dinledi.

Başarı diledi

Ferizli Belediyesi olarak önceliğin eğitim olduğunu vurgulayan Başkanımız Gündoğdu, “Eğitimcilerimize belediyemizin kapısı her zaman sonuna kadar açık. Sizlerin talepleri bizler için çok önemli. Ferizli’de başarı çıtasını daha yukarılara taşımak için yoğun çaba gösteriyoruz. Dolayısıyla taleplerinizi belediyemize gelerekte dillendirebilirsiniz. Sizlerin nezdinde tüm öğretmenlerimize başarılar diliyorum” dedi.