Uzun menzilli ve yüksek bant genişliğine sahip kablosuz internet erişimi sağlayan Wifi54 teknolojisi; Ferizli’de internet erişimi zayıf olan: Bakırlı, Gölkent, Değirmencik, Ceylandere, Nalköy, Ağacık ve Kusca mahallerine kuruldu. Hizmet vermeye başladı.

"Wifi54 hizmeti ile; mesafeye bağımlı olarak aynı anda yüzlerce kullanıcıya yüksek hızlı geniş bant internet erişimi sağlanabiliyor." Diyen  Wifi54 internet erişim teknolojisi yetkililerinden M. Cengiz Yemişçi; Wifi54 yeni nesil gelişen Air Fiber teknolojisiyle telefon hattı zorunluluğu olmadan güvenli, limitsiz ve hızlı internet hizmeti verileceğini de belirtti.

Yemişçi: "Şimdilik Ferizli’nin yedi mahallesine Wifi54 kurulduğunu... İnternet erişimi zayıf olan diğer mahalleler içinde çalışma yaptıklarını"söyledi.

İletişim olarak çağımızda internetin çok önemli olduğunu vurgulayan Belediye Başkanı İsmail Gündoğdu, “Ferizli’mizi internet konusunda çağın gereksinimlerine uygun hale getirebilmek için çalışıyoruz” dedi, M. Cengiz Yemişçi ve Serkan Yemişçi’ye teşekkür etti.