İlçemizde Yeniden Refah Partisi teşkilatlandı. 

Bu akşam Cumhuriyet Caddesindeki Feyzullah Pasajındaki yeerlerinde ilk toplantılarını yaptılar. Görev taksimatını da yaparak BİSMİLLAH dediler. Hayırlı uğurlu olsun.

Kurucu Başkan ZAFER GÜLER; evli 3 çocuk babası ve Sakarya Üniversitesinde İlhiyat 2. sınıf öğrencisi. 33 yaşında. Niçin Yeni Parti sorumuza Şöyle diyor:

"Partimizin kurulma gayesi: Milli Görüşün ilk 40 yıllık dönemindeki yaptığı atılımı, 2. 40 yıllık dönemde daha iyi yerlere taşımak. Ve ilk 40 yıllık dönemde ortaya çıkan olumsuzluklardan sıyrılmak."

"Gayemiz rant ya da nam elde etmek değildir. Vatan için, millet için ADİL OLANI SAVUNMAKTIR. "

İlçemizde bu hareketi başlattık. Halkımızın desteğini gördük. İnşallah bu destek artarak devam edecektir. Çabamız bunun içindir."

" Bu arada Ayaklarının altında cennerti saklayan TÜM ANNELERİMİZİN GÜNÜ KUTLU OLSUN. ALLAH (CC) ANNELERİMİZİ AĞLATMASIN."dedi. 

Kurucular kurulu ve ( görevleri) şöyle:

1- Zafer GÜLER (BAŞKAN)

2- İsmail KAYA (ÜYE)

3- Osman DURMAZ ( MALİ SEKRETER)

4- Ömer AŞIK (TEŞKİLAT BAŞKANI)

5- Burak DAMAR

6- Ertan YILDIZ (

7- Hikmet KÖKSAL 

8- İsmail CİNGÜ (TANITIM, ve MALİ SEKRETER CEMALETTİN DUMANLA BERABER)

9- Semih SOLMAZ

10-Ahmet GÜNER

11-Sercan EĞİN (SEKRETER)

YORUM: Hayırlı olsun bir yerli parti daha kuruldu. İşin ilginç yanı kurucuların 10 tanesinin 40 yaşın altında oluşu. Sadece biri 53 yaşında. Dinamik ve civa gibi inanmış çocuklarımız. 

Bunu seçimlerdeki Gençleşme ile birleştirirsek; ister istemez aklımıza şu geliyor. Partilerimiz kadrolarına gençleri pek almıyorlar. Ama bu düzen bozuluyor. Buna seviniyorum. 

İnşallah başarılı olurlar.Dileğimiz odur.