İlçe Seçim Kurulu’ndaki törende Alemdar’ın yanı sıra; AK Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever, AK Parti Serdivan İlçe Başkanı Burak Erken, Milliyetçi Hareket Partisi Serdivan İlçe Başkanı İbrahim İskender, Milliyetçi Hareket Partisi Serdivan İlçe Yönetimi, Cumhur İttifakı Serdivan Belediye Meclis Üyeleri, muhtarlar, kadın kolları ve gençlik kolları yönetimi ile çok sayıda vatandaş hazır bulundular.

İlçe Seçim Kurulu Başkanı 31 Mart 2019'da mahalli idareler seçiminde üçüncü kez Serdivan Belediye Başkanlığı'na seçilen YUSUF ALEMDAR'ı tebrik etti.

Başkan Alemdar; İlçe Seçim Kurulu Başkanı Hakim Mustafa Karabay’dan mazbatasını aldıktan sonra beraberindekilerle birlikte Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce’nin mazbata programına katıldı.

Alemdar; Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce’ye Sakarya’ya hizmet yolunda başarılar diledi.

Hizmet Etmeye Devam Edeceğiz

Mazbata törenin ardından Serdivan Belediyesi’ne gelen Alemdar; belediye önünde personel tarafından çiçeklerle karşılandı. Kendisini karşılayanlarla tek tokalaştı.

Alemdar, “Serdivan Belediyesi olarak hepimiz büyük bir aileyiz. Bugüne kadar işçisiyle memuruyla tüm personelimiz, hemşehrilerimize en iyi hizmeti sunmak için ruhunu ortaya koyup, azimle çalıştı. İnşallah aynı hassasiyetle Serdivanımıza, Serdivanlılara hizmet etmeye devam edeceğiz.Yeni başarılara birlikte yürüyeceğiz." dedi.

"Vatandaşların bir kez daha göstermiş olduğu teveccühten dolayı mutluluk duyduklarını belirten Alemdar, “Hemşehrilerimizin bize bu görevi bir kez daha layık görmesinden dolayı mutluyuz. Bu gurur verici bir yetki. Hemşehrilerimiz tarafından yetkilendirildik. Hemşehrilerimiz yaptığımız hizmetlere, getirdiğimiz projelere ve gelecek adına bizlere bir kez daha güvendiklerini ifade ettiler. Bu noktada tüm vatandaşlarıma teşekkür ediyorum. Yeni dönemde Serdivan Türkiye ile yarışan bir kent olacak inşallah. Bu yarışta Serdivan’ın hep önde olacağına inanıyorum. Tüm meclis üyelerimizle, özellikle Cumhur İttifakı’nın da ağırlıklı desteğiyle beraber bu hizmeti Serdivanımıza sunacağız. Allah’ın izniyle yeni başarılara birlikte yürüyeceğiz.” ifadelerini kullandı.